KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13429119
nr 1342 9119
Olle Hamngren
(f. 1960), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 40/90. Motivet: 63x49 cm
Kondition: saknar glas
Olle Hamngren, svensk konstnär född 1960.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:17:35
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr